Welcome Guest ( Log In | Register )

Reply to this topicStart new topic
> Problema - Bitdefender Total Security 2009
Misaki
post Oct 22 2008, 10:48 PM
Post #1

Newbie

Group: Members
Member No.: 18,175

Am si eu o problema mare cu BitDefender Total Security 2009, din momentul in care l-am instalat, a inceput sa limiteze conectivitatea la internet, asta se intampla odata la cateva ore, uneori chiar si din 10 in 10 minute. Devine enervant la culme deoarece nu isi revine nici cum (am incercat repair, disable apoi enable, etc.) decat daca dau restart la computer. Nu vreau sa trec din nou la Kaspersky deoarece gasesc aceasta suita de securitate fiind mult mai sigura si sunt multumit cu exceptia acestei probleme. Cum pot rezolva asta?
Mentionez ca folosesc Windows Vista Ultimate SP1, cu toate update-urile la zi, iar firewallul si Windows Defender sunt dezactivate.

Multumesc mult si sper sa ma poata ajuta cineva cat de curand...
Go to the top of the page

+Quote Post
naucul
post Nov 10 2008, 01:18 AM
Post #2

Newbie

Member No.: 11,664

QUOTE (Misaki @ Oct 22 2008, 11:48 PM) *
Am si eu o problema mare cu BitDefender Total Security 2009, din momentul in care l-am instalat, a inceput sa limiteze conectivitatea la internet, asta se intampla odata la cateva ore, uneori chiar si din 10 in 10 minute. Devine enervant la culme deoarece nu isi revine nici cum (am incercat repair, disable apoi enable, etc.) decat daca dau restart la computer. Nu vreau sa trec din nou la Kaspersky deoarece gasesc aceasta suita de securitate fiind mult mai sigura si sunt multumit cu exceptia acestei probleme. Cum pot rezolva asta?
Mentionez ca folosesc Windows Vista Ultimate SP1, cu toate update-urile la zi, iar firewallul si Windows Defender sunt dezactivate.

Multumesc mult si sper sa ma poata ajuta cineva cat de curand...

Citeste cu atentie la "control parental"si vezi acolo despre ce este vorba.Nu sunt "super moderator"ci un utilizator ca si dta.,dar vad ca "desteptii" sunt buni doar de galceava.Succes,

un utilizator modest

+Quote Post
firewar12
post Feb 6 2009, 05:07 PM
Post #3

Newbie

Member No.: 21,689

tengo un problema con bitdefender total security 2009 que no se actualiza por favor ayudenme

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

RSS Lo-Fi Version Time is now: 24th April 2014 - 02:55 AM